Bir Sayfa Seçin

OdaklıPazar olarak Affiliate Network piyasasında özellikle dijital ürün pazarı anlamında Türkiye’de önemli bir yer edindik. Bunu siz değerli Vendor ve Affiliate üyelerimizle birlikte başarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Özellikle satış ortaklarımıza daha fazla kazanç imkanı sunmak için pazar yerimize daha fazla ürün kazandırmamız gerekiyor. Pazar yerimize daha fazla ürün kazandırmayı amaçlayarak siz değerli satış ortaklarımıza yeni bir ortaklık anlaşması sunuyoruz. Bir yıl boyunca OdaklıPazar’a kazandırdığınız ürün üzerinden gerçekleşen tüm satışlardan komisyon kazanmanızı sağlayan bir kazanç modeli oluşturduk, detaylar aşağıda.

OdaklıPazar Ortaklık Anlaşması Nedir?

OdaklıPazar Ortaklık Anlaşması sağlamanız durumunda OdaklıPazar’ın satış başı aldığı hizmet bedeli komisyonu üzerinden kazanç elde edersiniz. OdaklıPazar satış başı %20 hizmet bedeli almaktadır bunun %3’nü sizinle paylaşacağız. Bu durumda sizin referansınız ile OdaklıPazar sistemine ürün ekleme başvurusu yapmış ve onaylanmış bir ürünün bir yıl boyunca gerçekleşen tüm satışlarından OdaklıPazar %17 siz %3 komisyona ortak olursunuz.

OdaklıPazar Ortaklık Anlaşması Nasıl Çalışır?

  1. Affiliate paneli Banner ve Linkler sayfasından “OdaklıPazar Ortaklık Anlaşması” kampanyasına ait AffLink (satış ortaklığı bağlantısı) alırsınız.
  2. Sitenizde ve Sosyal hesaplarınızda OdaklıPazar altyapı özellikleri hakkında bilgilendirici makaleler yazıp AffLink üzerinden tanıtımını yaparsınız.
  3. Referansınızla yönlendirdiğiniz Vendor başvuru sürecini tamamlayıp onaylandığında Komisyonlar tablosunda 0TL’lik bir eylem komisyonu kaydı oluşur. Bu sayede sizin adınıza az önce bir ürün onaylandığını anlayabilirsiniz.
  4. Referansınızla onaylanan ürün ile ilgili bir satış gerçekleştirdiğinde Komisyonlar tablosunda yeni bir satış kaydı oluşur. Onaylanma tarihinden başlayarak bir yıl boyunca gerçekleşen tüm satışlarda sizde kazanırsınız.
  5. Referansınızla pazaryerimize eklenen ürüne satış ortağı da olabilirsiniz. Bu durumda hem satış ortaklığı komisyonu hem de OdaklıPazar komisyonundan kazanç sağlarsınız.

OdaklıPazar Ortaklık Anlaşması Şartları

  1. OdaklıPazar satış başı %20 komisyonundan 1 yıl boyunca satış başı %3 kazanç sağlarsınız.
  2. Sisteme yeni Vendor üyesi ürün ekleme talebinde bulunması gerekir.
  3. Vendor üyemiz bir Affiliate hesabı açarak kendi ürününe ortaklık anlaşması sağlayamaz.
  4. Onaylanma tarihinden itibaren bir yıl boyunca anlaşma geçerli olur. Bir yıl dolduğunda sistem otomatikman anlaşmayı durdurur.
  5. İzinsiz SMS ve eMail listelere çoklu gönderim yaparak tanıtım yapılmasına izin verilmez.

OdaklıPazar Ortaklık Anlaşması nasıl çalıştığını öğrendiniz. OdaklıPazar kazancına 1 yıl boyunca ortak olmak için tanıtıma başlayın.

Henüz OdaklıPazar da satış ortaklığı hesabınız yoksa buraya tıklayarak kaydınızı yapabilirsiniz.